Biografia

Piotr serafjogin naukę gry na gitarze i technikę kompozytorską kształcił u prywatnych nauczycieli. Prezentował swoje utwory na wielu koncertach, festiwalach i konkursach w Polsce i za granicą. Komponuje muzykę teatralną i filmową.

 

1978r. Powstały pierwsze grupy muzyczne z inicjatywy artysty. Jest to okres poszukiwań i poznawania różnych stylów muzycznych.

 

1995r. Z inicjatywy artysty powstaje grupa muzyczna „Ultra Free Orchestra” Muzycy eksperymentują i poszukują ciekawych form artystycznych. Dwa lata później robią duży krok w kierunku elektroniki i twórczości cybernetycznej. Zdecydowanie wzbogacili brzmienie. Większego znaczenia nabrały partie instrumentów klawiszowych, urozmaiceniu uległa struktura tworzenia . Fascynacja folklorem różnych narodów, jazz, muzyka poważna zdecydowanie zdominowała utwory. Obraz dźwiękowy zespołu to łączenie nowoczesnej techniki oraz tradycyjnych sposobów tworzenia muzyki, z użyciem standardowych instrumentów. Świat dźwiękowy kreowany przez muzyków jest osobista syntezą szeroko rozumianej rzeczywistości, oraz refleksja i zaduma nad życiem człowieka.

 

Muzyka trwa wiecznie, nigdy się nie rozpoczyna i nigdy nie kończy. Kosmos jest pełny różnych dźwięków wystarczy się tylko w niego wsłuchać. Ultra Free Orchestra to formacja grająca muzykę różnorodną. Repertuar to elementy muzyki klasycznej, sakralnej, jazzu, folkloru, oraz nowe struktury łączące w sobie różne style występujące w sztuce. Grupa koncertuje w teatrach, salach koncertowych i kościołach

 

2000r. Powstaje autorska ścieżka dźwiękowa do filmu reżyserii Witolda Adamczyka pod tytułem „ Zdzisław z Leśnej”

 

2001r.- 2004r. Koncerty-spektakle przeradzają się w duże formy sceniczne. To nowy eksperyment, zacierają się granice zwykłego koncertu estradowego i przenikają formy spektaklu teatralnego.

 

Relaks i harmonia.

Jest nowym okresem twórczości artysty. Rozpoczyna działalność solową. Utwory zawierają naturalne dźwięki przyrody wkomponowane w subtelne melodie. Szum lasu i fal morskich, szmer strumieni i śpiew ptaków splecione są z nastrojowymi melodiami. Jest to okres w którym terapia dźwiękami, muzykoterapia wywiera duży wpływ w twórczości artysty. Muzyka i dźwięk leczy zarówno duszę i ciało. Muzykoterapia doprowadza do wewnętrznej harmonii podnosi odporność organizmu, wyzwala własne potężne mechanizmy obronne pomaga organizmowi bronić się przed chorobami, prowadząc niekiedy do samowyleczenia. Brzmienie odpowiednio dobranych instrumentów oraz dźwięków przyrody wprowadza w stan równowagi i harmonii korzystnie wpływając na wiele dolegliwości i schorzeń. Muzyka jako narzędzie do usuwania zmęczenia. Twórczość artysty to poszukiwanie harmonii, medytacja i relaks. Kombinacja pełnej elegancji gry na gitarze klasycznej z magicznym brzmieniem fletów, stwarza niepowtarzalny nastrój spokoju, przygody i magii. Subtelne dźwięki fletów i gitar w wykonaniu muzyka są balsamem dla duszy. Sztuka ta zaprasza do zagłębienia się w samym sobie, wprowadza spokój, harmonię i równowagę. Melodyjne i rytmiczne utwory są źródłem relaksu, energii i afirmacji życia. Duchowa i mentalna nirwana. Muzyka zaprasza nas do medytacji oczyszczającej umysł z chaosu dnia codziennego. Kompozycje artysty to idealne uzupełnienie kontemplacji. Muzyka ta świetnie nadaje się do medytacji, terapii, Rejki oraz głębokiego relaksu.

 

Ważniejsze koncerty, spektakle muzyczno – teatralne

„Obrazy i muzyka”

„Piękno natury”

„Pasyjny Koncert Ekumeniczny”

„Metamorfozy”

„Serce na dłoni”

„Oczekiwanie”

„Podróże muzyczne”

„Medytacja”

„Na urodziny”

„Katharsis”

„W krainie lilii”

„Rozważania o miłości”

„W krainie snu”

 

2000r.-2004r. Działalność koncertowa charytatywna na rzecz hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej

 

2006r. Rozpoczyna się nowy okres twórczości Serafina.

2007r. Powstała nowa płyta CD "Tajemnicze miasto"

2009r. Zrealizowano płytę CD "Anioł dobrej nowiny"

2011r. Nagrano płytę CD "Droga dla wybranych"

2012r. Płyta CD "Medytacja" 

Jeśli interesuje Cię muzyka relaksacyjna, muzykoterapia to jesteś we właściwym miejscu.

To serwis dla ludzi aktywnych i dynamicznych, którzy żyją pełnią życia.
Dla tych, którzy cenią samorozwój i samodoskonalenie, chcą być sprawni, zdrowi, skuteczni w działaniu a także bardziej spokojni i odporni na stres.

Wspaniałą medytacją dźwiękiem są MISY I GONGI TYBETAŃSKIE. Terapia przeprowadzona za pomocą tych egzotycznych instrumentów działa niesamowicie kojąco i leczniczo. Wibracje tych dźwięków są tak silne, że można je odczuć na ciele z bardzo pozytywnym skutkiem.

posłuchaj

muzyka

 

Zapal świeczki, zrób miły nastrój i włącz muzykę relaksacyjną. Na pewno się wyciszysz i zrelaksujesz.

 

Dla Ciebie

Muzyka energetyczna, która nie tylko relaksuje, ale też dodaje energii. Odpowiednie dźwięki harmonizują nasze ciało i umysł.